This is the company logo Skip to Navigation |  Skip to Content
Loading Flash movie...
Back to Navigation                                                                                                                           <<<- Powrót - Podnośniki OFERTA
ATLAS-PP

typ - Pionizator-Mini podnośnik jezdny składany
napęd - Eletryczny - akumulator
wymiary - 40x75x120cm
waga - 31kg
udźwig - 120 kg
zakres pracy ramienia - 65cm-155cm
promień skrętu - 40cm
akcesoria w zestawie  - mata A lub B, mata pionizująca typ C, pokrowiec, akumulator
dodatkowe funkcje - rozkładana podstawa

cena - 7500,00  (brutto)
dofinansowanie  - do 100%  -  szczegóły...

przeznaczenie -  Pionizacja w celach rehabilitacyjnych osoby chorej,
przesiadanie: łóżko, wózek, toaleta, podłoga, samochód, wanna*,przysznic*

doskonały w mieszkaniach (nawet bardzo ciasnych), placówkach rehabilitacyjnych, ośrodkach opieki

OPIS:

    Pionizator Atlas-PP to pionizator z elektryczny z akumulatorem i podnośnik. Poprzez ładowany akumulator przesiadanie osoby niepełnosprawnej jest możliwe bez potrzeba podłączania go do kontaktu.  Zapewnia to komfort i dużą praktyczność. Pionizator pomaga w rehabilitacji umożliwiając pacjentowi z niedowładem kończyn dolnych i tułowa bezpieczne przyjęcie pozycji stojącej. Posiada funkcje rozkładanej podstawy, która umożliwia pionizacje jak i przesiadanie na zabudowane wózki (elektryczne),  wózki aktywne oraz inne siedziska, które są zabudowane i uniemożliwiają wjechanie podstawy podnośnika pod siedzisko. Ponadto rozkładana podstawa zapewnia dużą stabilność. Możliwość sprawnego składania sprawia, iż zajmuje on bardzo mało miejsca 40x75x25cm.
Podnośnika jest stabilny, mały, wygodny w małych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w przesiadaniu w warunkach domowych oraz przesiadaniu do samochodu.


    Pionizator Atlas-PP jest urządzeniem bezpiecznym, stabilnym i łatwym w obsłudze. Doskonale sprawdza się w warunkach domowych, placówkach medycznych, ośrodkach rehabilitacyjnych. Do jego produkcji wykorzystano materiały najlepszej jakości potwierdzonymi atestami.

Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE. 

Zgodny z normami: PN-EN ISO 10535 oraz PN-EN ISO 14971


<<<- Powrót - Podnośniki OFERTA